RSS Jednoizbový byt predaj Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 1+1 prodej Nitra  AMAXADES s.r.o. One-bedroom apartment sale Nitra  AMAXADES s.r.o. 1-zimmer-wohnung verkauf (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 1-szob. lakás eladás Nitra  AMAXADES s.r.o.

Das Angebot unserer Immobilien-Kategorie Wohnungen verkauf (angebot) Nitra finden Sie auf dem Portal AReality.sk im Kategorie Wohnungen verkauf (angebot) Nitra. Der Dienst Moja Realitka bringt AReality.sk - das größte Angebot an Immobilien in der Slowakei.

Immobilien

Region
Bezirk
Gemeinde
Kategorie
Unterkat.
Typ
Preis -
Sortieren nach
Volltextsuche  
 
 
angezeigte Aufzeichnungen 1 - 1 von  1   gefundenen
vorige 1 nächste

VERKAUF - Einzimmer Wohnung im Stadtzentrum - Nitra

1-Zimmer-Wohnung, Verkauf (Angebot), Nitra - Farská - Farská
Verkauf (Angebot) 1-Zimmer-Wohnung 31 m2 Nitra Detail 68 000,00 EUR (2 048 568,00 Sk)
vorige 1 nächste

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.