RSS Kancelárie prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Kanceláře, administrativní prostory pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Administrative premises lease Nitra  AMAXADES s.r.o. Büros, verwaltungsräume vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. Irodák, adminisztrációs helységek bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Das Angebot unserer Immobilien-Kategorie Geschäfts- und dienstleistungsräume vermietung (angebot) Nitra finden Sie auf dem Portal AReality.sk im Kategorie Geschäfts- und dienstleistungsräume vermietung (angebot) Nitra. Der Dienst Moja Realitka bringt AReality.sk - das größte Angebot an Immobilien in der Slowakei.

Immobilien

Region
Bezirk
Gemeinde
Kategorie
Unterkat.
Typ
Preis -
Sortieren nach
Volltextsuche  
 
 
Keine Aufzeichnungen gefunden

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.